Rób to co kochasz, pozostaw Nam przeszkody.

umowy cywilne

  • Kancelaria na życzenie naszych Klientów uczestniczy w negocjacjach przy zwieraniu umów handlowych. Ma to na celu odpowiednie zabezpieczenie interesów reprezentowanej przez nas strony umowy oraz wynegocjowanie możliwie najmocniejszej pozycji reprezentowanego przez nas kontrahenta, na wypadek ewentualnego sporu. W naszej ocenie skuteczna negocjacja, jest często uwarunkowana posiadanym doświadczeniem, ale także znajomością odpowiednich przepisów prawnych i orzecznictwa.
  • Dostosowując się do indywidualnych potrzeb naszych Klientów przeprowadzamy analizy wskazanych umów. Szczególny nacisk kładziemy na wskazanie zagrożeń prawnych związanych z postanowieniami umów, doradzamy najwłaściwsze rozwiązania.
  • Tworzymy umowy od podstaw biorąc pod uwagę przede wszystkim zindywidualizowane potrzeby Klienta. Pomagamy w weryfikacji istniejących już zobowiązań w odniesieniu do aktualnego stanu prawnego.

Konstruujemy skomplikowane pod względem prawnym kontrakty handlowe, pisma, listy intencyjne oraz umowy typowe. Doradzamy w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań kontraktowych zabezpieczających interesy naszych Klientów w sposób optymalny. Świadczymy również reprezentację w sporach wynikających z zobowiązań umownych.


Napisz do nas