Rób to co kochasz, pozostaw Nam przeszkody.

Kancelaria Adwokacka - Adwokat Łomża.

Kancelaria Adwokacka świadczy kompleksowe usługi prawne w zakresie obsługi Klientów indywidualnych, korporacyjnych oraz usługi jednorazowe związane z konkretnymi przedsięwzięciami i problemami naszych Klientów (z wyłączeniem prawa podatkowego).
Do prowadzonych przez nas spraw staramy się podchodzić indywidualnie, stosując przemyślane i najbardziej efektywne metody działania. Dbamy o jakość naszych relacji z Klientami przykładając dużą wagę do zapewnienia dobrej atmosfery spotkań oraz transparentności i czytelności zasad współpracy. Jednocześnie stosujemy zrozumiałą dla obu stron wymianę informacji. Dokładamy starań, aby na każdym etapie postępowania zapewnić Klientowi pełną wiedzę o sytuacji formalnej i procesowej oraz przystępnie przedstawić zagadnienia związane z tokiem prowadzonej sprawy. Ważnym elementem mającym wpływ na sposób świadczenia pomocy jest etyka zawodowa. Naszą troską jest zapewnienie Klientowi nie tylko pełnego i profesjonalnego wsparcia, ale również takich warunków współpracy, które dadzą mu pełne poczucie bezpieczeństwa oraz zagwarantują całkowitą dyskrecję.
Jesteśmy elastyczni. Choć z zasady pracujemy w określonych ramach czasowych, to zdarza się również, że dostosowując się do możliwości i potrzeb naszego Klienta, spotykamy się w niestandardowych godzinach. Świadczymy także usługi online. To propozycja dla osób, które nie mają czasu ani możliwości, aby przyjechać do naszej siedziby.

Napisz do nas